ücretsiz arkadaşlık sitesi http://arkadas-tr.com ücretsiz arkadaşlık sitesi Sun, 15 Mar 2015 15:58:21 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.1.1 ilan ve yorumlarım neden onaylanmıyor? /ilan-ve-yorumlar%c4%b1m-neden-onaylam%c4%b1yor/ /ilan-ve-yorumlar%c4%b1m-neden-onaylam%c4%b1yor/#comments Tue, 02 Sep 2014 12:10:33 +0000 /?p=5107 Sayın ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz;

Eğer web sitemize eklediğiniz ilanlar ve yorumlar yayınlanmıyorsa,yönetici onayından geçememiş demektir.web sitemizdeki tüm ilan ve yorumlar tek tek incelenerek yayına alınmaktadır.web sitemizin çeşitli yerlerinde kullanım şartlarımız mevcuttur.Kullanım şartlarına uymayan ilanlar ve yorumlar kesinlikle yayınlanmaz ve silinir.Web sitemizin amacı gerçekten ciddi anlamda arkadaşlık yada evlilik amaçlı tanışmak isteyenleri bir araya getirmektir.Anlayışınız için çok teşekkür eder bol şanslar dileriz.

Site yönetimi

]]>
/ilan-ve-yorumlar%c4%b1m-neden-onaylam%c4%b1yor/feed/ 0
Üyelik sözleşmesi,Kullanım Şartları ve Gizlilik!!! /%c3%bcyelik-s%c3%b6zle%c5%9fmesikullan%c4%b1m-%c5%9fartlar%c4%b1-ve-gizlilik/ /%c3%bcyelik-s%c3%b6zle%c5%9fmesikullan%c4%b1m-%c5%9fartlar%c4%b1-ve-gizlilik/#comments Sun, 29 Jun 2014 07:06:52 +0000 /?p=3650 Sayın üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz;

Lütfen bir kaç dakikanızı ayırarak çok önemli olan kullanım şartlarımızı okuyunuz.

Web sitemizin ana sayfa alt menü çubuğunda ve ilan verme işleminin son adımında’da sizlere gösterilen kullanım şartlarımızı blog sayfamızda’da  yani burada da yayınlamanın uygun olacağını düşündük ve yayınladık.Lütfen sonradan oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçebilmek adına aşağıdaki kulllanım şartlarımızı okuyunuz,Eğer kullanım şartlarımızı kabul etmiyorsanız bu siteye üye olmayınız ve bu siteyi hiç bir şekilde kullanmayınız.Kullanım şartlarımızda bir değişiklik ve güncelleme olduğunda blog sayfamızda yayınlanıp duyurulacaktır.Takip etmek sizlerin sorumluluğundadır.Eğer bir sorunuz veya sorununuz olursa bize ulaşın

KULLANIM ŞARTLARI

Bu siteye ilan göndererek aşağıdaki tüm kuralları kabul etmiş olursunuz.

Web sitemizi 18 yaşından küçüklerin kullanması kesinlikle yasaktır.Eğer 18 yaşından küçükseniz lütfen web sitemizi derhal terk ediniz.

Kötüye kullanımı engellemek ve genel içerik kurallarına uygun olması için ilanlara müdahele etme hakkına sahibiz. Bu kural tüm kullanıcılara karşı geçerlidir. Bu nedenle, bu kurala uymayan içerikler haber vermeksizin kaldırılabilir.

Ben bu sitede ilan verdiğim her içerikten sorumluyum. Verdiğim ilan dolayısıyla doğabilecek zararlardan dolayı tamamen ben sorumluyum. Böyle bir zarar durumunda site sahibi bu durumdan sorumlu değildir.

Uygunsuz dille yazılmış içerik silinecektir. Bu kurala uymayan içerik uyarılmaksızın kaldırılır. Eğer ücretli bir içerikse ücret geri ödememe hakkı tarafımızda saklı tutulur. Irkçı, nefret içeren ya da başka saldırgan yorumlar silinecektir. Devletin mevcut yasalarına aykırı, yasadışı ilanlar yayınlayamazsınız. Deneme amaçlı gönderilen ya da gayriciddi , özensiz ilanlar yayından kaldırılacaktır. Kullanım şartlarının ihlali durumunda -hangi ilan olursa olsun- müdahele etme hakkına sahibiz.

Kullanım şartlarımızda bir değişiklik ve güncelleme olduğunda bunu takip etmek sizlerin sorumluluğundadır.

Sosyal Medya:Göndermiş olduğunuz ilanlar twitter ve facebook sayfalarımızda da yayınlanabilir.Bunu ilanlarınızı daha fazla kişiye ulaştırmak ve sizin daha çabuk sonuçlar alabilmeniz için yapıyoruz.

Gizlilik:arkadas-tr.com kişisel verilerinizi 3.sahıslarla kesinlikle paylaşmamayı taahüt eder,Ancak her hangi bir siber saldırı(hacker saldırıları) sonucu bu bilgilerin korunamaması söz konusu olabilir.Ayrıca herhangi bir yasal takipte resmi kurumlarla paylaşılabilir.Bunların dışında tüm verilerinizi hiç kimse veye kurumla paylaşmayız.

Önemli Uyarılar!!!
1)web sitemizde cinsel içerikli ve müstehcen ilanlar,yorumlar ve resimler kesinlikle onaylanmayıp silinmektedir!
2)Dolandırıcılık olaylarına maruz kalmamanız için sitemizde tanıştığınız kişilere kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz,kimseye para göndermeyiniz.
3)Başka kişilere ait her hangi bir bilgiyi örneğin; telefon numaraları,adres bilgileri,e-mail adresleri,resimleri ve benzeri bilgileri Lütfen paylaşmayın!Aksi taktirde her hangi bir hukuksal problemde Kişisel tüm bilgileriniz,talep eden resmi kurumlarla paylaşılabilir.Unutmayınızki kişisel tüm bilgileriniz ip numaranız dahil güvenlik amacıyla veritabanımızda saklanmaktadır.

Lütfen Kurallara Uyunuz!Anlayışınız için teşekkürler.

]]>
/%c3%bcyelik-s%c3%b6zle%c5%9fmesikullan%c4%b1m-%c5%9fartlar%c4%b1-ve-gizlilik/feed/ 0
web sitemize nasıl üye olunur? /web-sitemize-nas%c4%b1l-%c3%bcye-olunur/ /web-sitemize-nas%c4%b1l-%c3%bcye-olunur/#comments Fri, 27 Jun 2014 07:20:06 +0000 /?p=3610 Sıkça sorulan sorulara açıklık getirmek amacıyla bu yazıyı hazırlama gereği duyduk.Web sitemizi daha iyi kullanmak ve daha iyi yararlanmak için lütfen bir kaç dakikanızı ayırarak bu yazımızı okuyunuz.

web sitemizde arkadaşlık ve evlilik ilanları bırakabilmek için öncelikle web sitemize üye olmalısınız.Üyelik neden gerekiyor diye soracak olursanız,birincisi web sitemizin kullanım şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir.ilan vermenizin son aşamasında web sitemizin üyelik sözleşmesi ve kullanım şartları size gösterilmektedir,ilan vermekle bu sözleşmeyi onaylamış olursunuz.ikincisi ise ilan verdikten sonra ilanınız üzerinde bir değişiklik yapmak istediğinizde kullanıcı adı ve şifrenizle web sitemize giriş yaparak kullanıcı panelinizden(anasayfada üst ve alt menü çubuğunda “profilini düzenle”)ilanınınızı yeniden düzenleyebilme,silme,durdurma gibi işlemlerinizi yapabilmeniz için gereklidir.

Nasıl üye olunur?

web sitemizin ana sayfasındaki üst ve alt menü çubuğunda bulunan “üye ol” bağlantısına tıklayarak,Hoş Geldiniz mesajının altındaki “Şimdiki katılın” bağlantısına tıklayarak,ana sayfa sağ üst köşedeki “Kayıt Et” bağlantısına tıklayarak,”ilan ver” butonuna tıklandığında aşağıda görünen “Kayıt Ol” bağlantısına tıklayarak yada anasayfamızda Sağ Kenar çubuğundaki hoş geldiniz mesajının altında bulunan sosyal ağ hesaplarınızla ve diğer kayıt sayfalarınızda göreceğiniz sosyal ağ bağlantılarına tıklayarak ta üyelik işlemini  gerçekleştirebilirsiniz.Sosyal ağlar ile yapılan üyelikler daha kolay gerçekleşmektedir,ayrıca sizin adına sosyal hesaplarınızda herhangi bir paylaşım gerçekleştirilmez bu sadece üyelik işlemini daha kolay ve hızlı hale getirmek içindir.

üyelik işlemi ile ilgili aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz

üyelik resimleri234

]]>
/web-sitemize-nas%c4%b1l-%c3%bcye-olunur/feed/ 0
Web sitemize yeni eklenen özellikler /web-sitemize-yeni-eklenen-%c3%b6zellikler/ /web-sitemize-yeni-eklenen-%c3%b6zellikler/#comments Fri, 27 Jun 2014 05:36:01 +0000 /?p=3607 Merhaba arkadaşlar web sitemize yeni eklenen özellikler ile bundan böyle arkadas-tr.com’da verilen arkadaşlık ilanları ayrıca facebook,twitter ve bloglovin sayfalarımızda da yayınlanacaktır.Toplamda 4 ayrı sayfada yayınlanacağından böylece ilanlarınız daha fazla kullanıcıya ulaşacak ve daha çok görüntülenecektir.Bunun sonucu olarakta daha çabuk arkadaş bulacaksınız.Sadece facabook ve twitter sayfamızdan bırakılan ilanlar sınırlı kullanıcıya erişir.Tavsiyemiz ilanlarınızı direk olarak arkadas-tr.com üzerinden bırakmanızdır.

Follow my blog with Bloglovin

]]>
/web-sitemize-yeni-eklenen-%c3%b6zellikler/feed/ 1