ücretsiz bedava arkadaşlık ve evlilik sitesi

Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed  |   | 

Üyelik sözleşmesi,Kullanım Şartları ve Gizlilik!!!

| Genel | 29 Haziran 2014

Sayın üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz;

Lütfen bir kaç dakikanızı ayırarak çok önemli olan kullanım şartlarımızı okuyunuz.

Web sitemizin ana sayfa alt menü çubuğunda ve ilan verme işleminin son adımında’da sizlere gösterilen kullanım şartlarımızı blog sayfamızda’da  yani burada da yayınlamanın uygun olacağını düşündük ve yayınladık.Lütfen sonradan oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçebilmek adına aşağıdaki kulllanım şartlarımızı okuyunuz,Eğer kullanım şartlarımızı kabul etmiyorsanız bu siteye üye olmayınız ve bu siteyi hiç bir şekilde kullanmayınız.Kullanım şartlarımızda bir değişiklik ve güncelleme olduğunda blog sayfamızda yayınlanıp duyurulacaktır.Takip etmek sizlerin sorumluluğundadır.Eğer bir sorunuz veya sorununuz olursa bize ulaşın

KULLANIM ŞARTLARI

Bu siteye ilan göndererek aşağıdaki tüm kuralları kabul etmiş olursunuz.

Web sitemizi 18 yaşından küçüklerin kullanması kesinlikle yasaktır.Eğer 18 yaşından küçükseniz lütfen web sitemizi derhal terk ediniz.

Kötüye kullanımı engellemek ve genel içerik kurallarına uygun olması için ilanlara müdahele etme hakkına sahibiz. Bu kural tüm kullanıcılara karşı geçerlidir. Bu nedenle, bu kurala uymayan içerikler haber vermeksizin kaldırılabilir.

Ben bu sitede ilan verdiğim her içerikten sorumluyum. Verdiğim ilan dolayısıyla doğabilecek zararlardan dolayı tamamen ben sorumluyum. Böyle bir zarar durumunda site sahibi bu durumdan sorumlu değildir.

Uygunsuz dille yazılmış içerik silinecektir. Bu kurala uymayan içerik uyarılmaksızın kaldırılır. Eğer ücretli bir içerikse ücret geri ödememe hakkı tarafımızda saklı tutulur. Irkçı, nefret içeren ya da başka saldırgan yorumlar silinecektir. Devletin mevcut yasalarına aykırı, yasadışı ilanlar yayınlayamazsınız. Deneme amaçlı gönderilen ya da gayriciddi , özensiz ilanlar yayından kaldırılacaktır. Kullanım şartlarının ihlali durumunda -hangi ilan olursa olsun- müdahele etme hakkına sahibiz.

Kullanım şartlarımızda bir değişiklik ve güncelleme olduğunda bunu takip etmek sizlerin sorumluluğundadır.

Sosyal Medya:Göndermiş olduğunuz ilanlar twitter ve facebook sayfalarımızda da yayınlanabilir.Bunu ilanlarınızı daha fazla kişiye ulaştırmak ve sizin daha çabuk sonuçlar alabilmeniz için yapıyoruz.

Gizlilik:arkadas-tr.com kişisel verilerinizi 3.sahıslarla kesinlikle paylaşmamayı taahüt eder,Ancak her hangi bir siber saldırı(hacker saldırıları) sonucu bu bilgilerin korunamaması söz konusu olabilir.Ayrıca herhangi bir yasal takipte resmi kurumlarla paylaşılabilir.Bunların dışında tüm verilerinizi hiç kimse veye kurumla paylaşmayız.

Önemli Uyarılar!!!
1)web sitemizde cinsel içerikli ve müstehcen ilanlar,yorumlar ve resimler kesinlikle onaylanmayıp silinmektedir!
2)Dolandırıcılık olaylarına maruz kalmamanız için sitemizde tanıştığınız kişilere kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz,kimseye para göndermeyiniz.
3)Başka kişilere ait her hangi bir bilgiyi örneğin; telefon numaraları,adres bilgileri,e-mail adresleri,resimleri ve benzeri bilgileri Lütfen paylaşmayın!Aksi taktirde her hangi bir hukuksal problemde Kişisel tüm bilgileriniz,talep eden resmi kurumlarla paylaşılabilir.Unutmayınızki kişisel tüm bilgileriniz ip numaranız dahil güvenlik amacıyla veritabanımızda saklanmaktadır.

Lütfen Kurallara Uyunuz!Anlayışınız için teşekkürler.


Etiket Yok

653 toplam görüntüleme, 9 bugün

  

Yorum Yaz


7 − iki =